#16 2010-09-23 19:57:45

 MarioUK

Moderator

2387615
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 108

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Nawet jeżeli nie jest to grane dla idei a powinno to dostać szansę powinni wszyscy tylko po to aby uzbierać mimo wszystko jak najwięcej pieniędzy. Jednak zgadzam się z Lolkiem, że teraz liczy się tylko lans i pokazanie się. Nie jest to fajne bo kiedyś parcie na bycie artystą miało niewielu a teraz maja prawie wszyscy, którzy od razu nazywają siebie artystami. Na to miano trzeba sobie zasłużyć u szerokiego grona słuchaczy, którzy choć troszkę na tej muzyce się znało a nie panny, które przed pójściem na koncert zwalniają się wcześniej ze szkoły aby na pewno zdążyły się wyszykować i kolesi, którzy jak określił ich Lolek są zwykłymi pizdeczkami, którzy kiedyś przez przypadek mogą pomylić tubkę żelu do włosów z mikrofonem. Wniosek na zakończenie mojego wywodu jest krótki i wszystkim dobrze znany albo grają wszyscy albo tylko ARTYŚCI dobrzy i starzy!!

Offline

 

#17 2010-10-02 20:43:15

Arek

Częsty Gość

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-04-03
Posty: 118

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!


www.radio.koszalin.pl/rapnejszyn
livin in my own world to my own degree.

Offline

 

#18 2010-10-03 01:29:57

 MarioUK

Moderator

2387615
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 108

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Czemu nikt nie wspomniał o osobach, które jakże otwarcie walczyły na tym forum o szczęście dzieci? Wypowiedzi spoko jednak moim zdaniem mało odnoszące się do rzeczywistości.

P.S. Dzięki Lolek za uświadomienie mnie o co tak na prawdę chodzi " młodym gwiazdeczkom: koszalińskiego rapu

Offline

 

#19 2010-10-04 00:47:39

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Recenzję macie w "Czat Boxie"! Wywiad (znaczy relację) też Dobrze, że nie dali mikrofonu gorącym, gotowym na wszystko i bezkonkurencyjnym, młodym,  'MC's' z KOSZALINA!

PS: Mario.. nie ma za co. Tylko szkoda, że tak niewielu, mogłoby tak wiele.. gdyby nie ich PRÓŻNOŚĆ

Propsy Enzym (plus oczywiście cała kapela!), Nejle (plus cały skład), oraz ORGANIZATORZY! (chyba nie trzeba przedstawiać )

PSmilion: nigdy nie uważałem siebie za artystę, bo patrząc na ARTYSTÓW to nie jestem godzien grać przez nimi NAWET supportu; patrz: Eldo, L.U.C., Akurat, Lech Janerka, Waglewscy, Guns N Roses, Pogodno, Raz Dwa Trzy, PabloPavo, Iron Mayden, Serj Tankian! Nie będę wymieniał dalej, bo zabrakłoby serwera! Są ARTYŚCI i pasjonaci, są MUZYCY i audiofile (sam się do nich zaliczam). Na boga!! (ateista pisze z małej litery) opanujcie swoją chęć zrobienia kariery na czymś, czego nie macie w sobie!

PSsiedemset: Ci ludzie z poza Koszalina mają więcej hip-hop'u w sobie niż pseudo pozerskie dzieci made in Ł666k!

PSlina: http://www.youtube.com/watch?v=RLxIE9IQOJs

Innymi słowy skończyła się sielanka! Trzeba wziąć się za WAS! PSEUDO nagrywacze

Offline

 

#20 2010-10-04 14:42:34

 LCzarny

Stały Bywalec

Na pirv
Skąd: Patologiczna Strona Miasta
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 202

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Hmmm Lolek, ogarnąłem że istnieje chociaż jedna osoba tutaj myśląca jak ja,  a nie trzeba wiele myśleć by myśleć trzeźwo, kiedyś już opisywałem tę sytuację, pogódź się z tym bo ja i ty jesteśmy w zdecydowanej mniejszości, teraz musi się grać braggę by bujało by chuczało i by być oczywiście oczywisto zzzajebistym.
Wspomniałeś o recenzji, być może o mojej, i gdzie wy byliście Wy wielcy hip hopowcy bo na serio nie widziałem stąd prawie nikogo ;p tylko tych co grali... Moim zdaniem idea słuszna, więc się wybrałem wrzucić "ósemkę" z tego całego show najfajniej wypadła Werx z refrenów u Ablaze, a reszta wykonawców mnie męczyła monotematycznością,

@Lolek myślisz że takim gadaniem coś zmienisz?Nie! Czy nagranie numeru coś pomoże?! Nie! Bo żeby więcej osób to usłyszało trzeba wrzucić numer na forum, a nie chcę żeby "zajebisty extra kolo" oceniał moje numery czy też treść, myślę z resztą że Ty i jeszcze inni też nie chcą. Nic z tym nie zrobisz ;p .Nagrasz numer na takiego typa, a on Ci odegra gniotem, ale i tak 10latki co tego słuchają powiedzą że zajebiste extra orgazm mega szok ]:->


i open a window i see the same street
i heard the same sound,and beat made from that
same faces,different personalities
they changed in fight for facilities

Offline

 

#21 2010-10-04 19:41:33

Lisciulbm

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 296
WWW

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Lolek z Czarnym - dobrze gadacie ,ale może by tak imiennie to zrobić. Czytający to "pseudo-extra -raperek"nie bedzie wiedział że to do niego te słowa i nic nie zdziałacie. A jeżeli boicie się tępić ich pojedynczo i bezpośrednio to lepiej nie piszcie więcej na ten temat , bo to jak mówić do całej klasy że są nieukami ,a i tak jeden bedzie patrzał na drugiego i pozostana domysły. pozdrawiam!


Spotykają się dwaj raperzy i jeden mówi do drugiego:
- Wiesz wydałem płytę!
- Świetnie,a ile sprzedałeś?
- Eee, niewiele - dom, samochód.

Offline

 

#22 2010-10-05 01:23:23

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Rozpoczynamy głosowanie!

Ci, o których piszemy, wiedzą że to o nich. Ci, którzy śledzą to forum, wiedzą o kim mowa. Ci, którzy słuchają dodawanych tu numerów, zwieńczą wypowiedzi Czarnego i moje. Pozdrawiam również Liściu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora