#1 2008-10-04 19:50:16

Nostradamus

Admin

3202207
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 816

Czy Sido pojechał po Polakach ?

Przeglądając internet natrafiłem na takie coś
http://pl.youtube.com/watch?v=-ikcvxhaDBg
Tekst Sido

"in der Schule lacht dich aus, weil du arm bist
alle tragen echte Nike's, du nur die aus Polen"

"w szkole cie wyśmiewają, bo jesteś biedny
wszyscy noszą prawdziwe Nike, ty tylko te z Polski"

a tutaj przykładowe komentarze

Gardzę nim ! jest szwabem jak niektórzy z tego forum, wcale nie wie jak jest w Polsce.

*** jego pierdolona mac... w tym narodzie jest cos odpychajacego, i naprawde jebiac juz ta cala historie miedzy Polakami a Niemcami, no ale co on ma do tego? matka mu kupowala buty w Polsce? patrzac na tej jego "punch" to jest chujowy bo na butach jest napis "Made in China" -.-

I najgorsze jest oburzenie tych jebanych użytkowników. Przecież Sido chodziło o to, że w Polsce to same podróby butów i tak jest !! Więc nie wiem skąd te oburzenie. Co Wy o tym sądzicie?


http://img262.imageshack.us/img262/4199/syggm3.jpg

Offline

 

#2 2008-10-04 21:56:12

Lisciulbm

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 296
WWW

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

No ja sam osobiscie nie lubie Niemców a najbardziej po filmie "człowiek który został papiezem"  a co do Sida to ma racje w Polsce jest wiecej chińszczyzny niz sie wydaje ! Aczkolwiek mam znajomych niemców i polaków tam mieszkajacych i sa ok
POKÓJ


Spotykają się dwaj raperzy i jeden mówi do drugiego:
- Wiesz wydałem płytę!
- Świetnie,a ile sprzedałeś?
- Eee, niewiele - dom, samochód.

Offline

 

#3 2008-10-07 08:49:29

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

Ja to tam w sumie blisko do granicy z nimi mam Macie rację, chodziło mu tutaj raczej o podróbki butów... A zresztą, nawet jeśli miał to być diss skierowany na Polaków, to będziemy się przejmować dissem kogoś pokroju SIDO który wstydzi się pokazać swoją twarz i ciągle chowa ją za tą maską, ściągając pomysł od MF Doom'a?


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#4 2008-10-12 20:25:50

 Płetwal

Stały Bywalec

Skąd: Poznań/Minogrady
Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 205

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

znam ten kawalek i wiem co on mial na mysli. skoro w Berlinie na targu Polacy sprzedaja podróbki Nike'ow ze stadionu dziesięciolecia w Warszawie to sie nie dziwcie ze Sido mowi cos takiego. biedne enerdusy z Berlina wschodniego chodza w takich bo nie stac ich na pojscie do salonu Nike tylko lykaja podrobki, nie ma sie co oburzac, wystarczy pojsc w Koszalinie na giełde i sie rozejrzec, znajdziesz tam buty firmy "Reebex, Adidos, Niki" itp.


www.mintaj.blogspot.com - mój blog o rapie i nie tylko
www.myspace.com/mintaj

Offline

 

#5 2009-02-18 13:06:38

robson

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 218
WWW

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

Po pierwssze to Sido troszke namacil poniewasz Nike jest firma amerykanska, ktora w moim mniemaniu jest niezaleznym wydawca kickow na caly swiat, modele: Air MAx, dunk, AJ, i wieleeee, wiele innych tworzy ta firme niezaleznym monopolista.
No moze za wyjatkiem co niektorych modeli adidasa, pumy, vansow i reebokow PUMP.
A Polska? Polska w ogole produkuje jakies markowe adidasy, ktore moga konkurowac z zagranicznymi koncernami?
No chyba tylko HAKER
Tak wiec - pojechal po bandzie, ale z tego trzeba wyciagnac konkluzje, osobiscie mysle ze mial racje i za to go propsuje, chociaz go nie slucham bo nei znam niemieckiego.
Ema.

Ostatnio edytowany przez robson (2009-02-18 13:08:18)

Offline

 

#6 2010-03-21 12:10:33

PatrysCZM

Admin

1546735
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 1098
WWW

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

tehacjusz napisał:

Siema no bo ma racje  .. Polacy sprzedajom na bazarach  podrobki tam ale  przeciesz nie jedzie nam ani nikomu mowi po prostu otym ze dzieciak kasy nie ma.  To co polacy tez jadom ruskom mowiac ze kupujom ruskie papierosy wudk buty podróby itd  .. ??  śmieszne a do Sicksider zgodze sie ze moze nawiazuje do MF ~~ ale jest drugie dno Sido ma łuszczyce kturej sie wstydzi w paru piosenkach otym mowi moze to jeden z powodow  :>? a tak czepiacie sie kolesia ktury robi na prawde dobrom muzyke jesli nie rozumiecie tekstu to wescie sie nie wypowiadajcie .

Ja nie mogę tego czytać,czy regulamin nie może mówić nic na temat choćby podstaw ortografii?! No *** mać,ludzie...


Reszta MC's się tylko sypie jak worek mąki,mają w sobie tyle życia,że raczej są bezpłodni...
http://img.userbars.pl/144/28640.gif
http://img.userbars.pl/120/23908.png

Offline

 

#7 2010-03-21 13:42:45

pokieone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 78

Re: Czy Sido pojechał po Polakach ?

Dokładnie, to tak samo jakby Wietnamczycy mieli teraz aferę o Wojtka Sokoła bo nawinął kiedyś "Im więcej Wietnamczyków tym mniej gołębi w centrum". Bzdura.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora