#16 2010-09-12 15:38:26

uzytkownik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 50

Re: Necro

Mocno przereklamowany typek.

Offline

 

#17 2010-09-13 20:51:33

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Necro

Dlaczego przereklamowany?


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#18 2010-09-13 22:35:30

 Maniura

Stały Bywalec

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 236

Re: Necro

bym sie nie zgodził z tym Necro jest szanowany w podziemiu w USA

Offline

 

#19 2010-09-15 16:29:46

uzytkownik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 50

Re: Necro

Sicksider napisał:

Dlaczego przereklamowany?

Przesadziłem z "mocno", ale trochę przereklamowany jest, szczególnie jako raper. Do bitów nie można się przyczepic jednak w kwestii nawijania Necro stanął w miejscu gdzieś tak w 2000, pod względem tekstów cały czas nagrywa ten sam przewidywalny do bólu kawałek o tym jak cię zarżnie, zgwałci twoje zwłoki, umieści twój mózg na ścianie itd. Taki Esham czy Brotha Lynch Hung poruszający się w tej samej tematyce zjadają go na śniadanie pod każdym względem.

Offline

 

#20 2010-09-16 08:25:09

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Necro

Hm, tutaj bym się spierał, bo na przykład taki Lynch też ma podobną tematykę w swoich piosenkach, najczęściej o tym jak kogoś zapierdoli i potem zje, tak więc tutaj niekoniecznie masz rację A Eshama dyskografii aż tak dobrze nie znam, za to jak coś polecam jego drugi projekt Natas, dobre chore *** jest No i poza tym Esham też sam robi swoje bity, z tego co wiem to Lynch tylko czasami sam produkuje...
Aha, i jeszcze polemizowałbym czy Necro stanął w miejscu z nawijaniem, bo wydaje mi się, że właśnie jednak mimo wszystko poszedł do przodu, ma wyraźniejszy głos, jak dla mnie - nawija lepiej niż kiedyś. Może to też kwestia tego, że jak zaczynał robić to nie miał takiego dobrego sprzętu jaki ma teraz, kiedyś już - mimo wszystko - zarobił kilka milionów dolarów na swoich rapsach. Bo czytałem, że swego czasu brał $ 30000 za jeden bit, nie wiem jak to tam teraz wygląda, ale jak na kolesia z undergroundu to wydaje mi się, że to nawet niezła sumka.

Pozdrawiam!


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#21 2010-09-16 16:39:02

uzytkownik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 50

Re: Necro

Wydaje mi się jednak, że Brat jest "błyskotliwszym" tekściarzem i po prostu lepszym raperem, udowadnia to chocby na swoim ostatnim konceptualnym albumie. Owszem, krew także się tam leje strumieniami, niemniej jest i miejsce na jakieś zyciowe rozkminki ("Meat" czy "I Tried To Commit Suicide"). Pod względem flow, BLH to absolutna światowa czołówka.

Co do Eshama... facet gra w innej lidze moim zdaniem, jest gdzieś ponad tym całym rap biznesem i ludźmi, którzy chcieliby go zaszufladkowac jako kolejnego undergroundowego "chorego rapera", polecam.

Sam nie mam nic do Necro, po prostu nie uważam go za najlepszego przedstawiciela gatunku jakim jest horrorcore. Wiesz, tak samo jak w Polsce niektórzy myślą "ojeju jaki ten Słoń to chory skurwysyn!!!" w sytuacji gdy "powiela" on tylko to, co prawie od 20 lat wałkuje Necrus i inni.

Offline

 

#22 2010-09-17 19:21:18

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Necro

Hm w sumie to masz rację z tym, że Lynch ma lepsze teksty, pod względem ich brutalności co prawda może i momentami odstaje od Necro, ale jeśli chodzi o jakość tekstów, to hmm ... chyba jednak 1:0 dla Lyncha. No ale z kolei ostatnio Necro przyskillował i ma coraz lepsze rymy, a u Lyncha to różnie bywa z jakością rymów, więc w tej kwestii chyba jednak Necro wygrywa z Lynchem. Niemniej, Meat to jak dotąd najlepszy jak dla mnie numer Lyncha - a poza tym cała płyta ma te genialne skity z niby śledztwa w sprawie tego mordercy, ale już *** najlepszy jest głos taki jakby dochodzący zza grobu tego kolesia - First Degree the DE, polecam obczaić go również!
Zgadzam się również co do Słonia, technicznie i lirycznie koleś jest mocny, ale jednak mimo wszystko - pozostaje to taki Polski Necro, jakkolwiek bardzo by nie chciał, żeby tak go nazywać ... Wiem, że gdzieś miałem taki wers nawet chyba o tym, że nie jest polskim Necro, no ale cóż - mnie to niezbyt przekonuje. I nie myśl, że hejtuję Słonia, bo nie hejtuję, jego numery trzymają fason, ale mimo wszystko na dłuższą metę, nie sądzę, by udało mi się osiągnąć ogólnokrajowy sukces w czasach gdy większość słuchaczy woli słuchać tekstów z dupy typu my lubimy się najebać albo *** - sorry chłopaki ale ten numer "Jestem Dżonson", z wersem: "To nie obsrane ***, jak Bow-Wow" sprawia że mam zwałę, że ja pierdolę ***, zboczyłem z tematu Necro sorry To by na tyle było, życzę udanego weekendu


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#23 2010-09-17 20:24:04

 Maniura

Stały Bywalec

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 236

Re: Necro

Necro ma swoją wytwornie Psycho+Logical Records  a ICP mają Psychopatic Records   zbieżność nazw    a co do Dżonsona z SzSz to dla mnie wack jest ..

Offline

 

#24 2010-09-17 23:05:05

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Necro

Dla mnie też. Ale nie powiem, teledysk Dżonson do tego numeru, o którym pisałem powyżej ma komiczny - zwłaszcza jak się spierdala z wózka z Tesco, po prostu *** komedia
A tak poza tym to Brotha Lynch Hung ma swoją wytwórnię też, Siccmade Music, ale ona jest słaba i dlatego podpisał z nim kontrakt Tech N9Ne (swoją drogą też masakrator na bicie), a ta wytwórnia zwie się Strange Music, jest tam też kilku ciekawych graczy.
Aaa, i jeszcze mi się przypomniało, że z gatunku horrorcore daje też radę Project: Deadman i Prozak solo, polecam jeżeli nie mieliście okazji nigdy typa obczaić


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#25 2010-09-18 00:56:23

 Maniura

Stały Bywalec

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 236

Re: Necro

jest duzo graczy grających horrorcore Ill Bill starszy (bądź młodszy nie wiem ;p ) brat Necro ktory teraz jest w La Coka Nostra byli bodajze w tym roku albo w 09 w WWA na koncercie
Everlast kiedyś z House Of Pain który podobno miał beef z Eminemem nawet ;p  tak samo jak ICP ;p pytanie kogo  zaczepiał jeszcze Eminem heh ;p sry za offtop ;p

Offline

 

#26 2010-09-18 16:48:02

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Necro

Ill Bill jest starszym bratem Necro. Coka Nostra po prostu rozkurwiła płytą, A Brand You Can Trust, też powinniście przesłuchać koniecznie!
Tak, i Everlast i ICP mieli ten śmieszny beef z Eminemem kiedyś ale to było z dziesięć lat temu więc dawno nieaktualne


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora