#1 2010-09-24 16:48:09

 Maniura

Stały Bywalec

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 236

Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

http://poznanskirap.com/pliki/aktualnosci/data/upimages/slonmikserdemo_front.jpg

TRACKLISTA:
01. POCZATEK KONCA feat. TOMASZ STRUSZCZYK
02. INTRO (*** IDIOTOW)
03. NIECH PLONA
04. CZARNE SLONCE
05. PAJAK feat. PIH, DJ TAEK
06. PROBLEM
07. BAJTERS feat. SHELLER, KONI, DJ DECKS
08. LOVE FOREVER
09. WCM2 feat. KAJMAN
10. TV feat. MROKAS
11. CHORY HH feat. DJ SHOW
12. SYFILIS
13. SPLONKA feat. PYSKATY, MLODY M
14. CZERN
15. OD ZMIERZCHU DO SWITU feat. DJ SIMO
16. PIEKLO feat. TRZECI WYMIAR, FABULA, DJ SIMO
17. SZCZERZE feat. DJ SHOW

Ok zaczynając moją krótką recenzje (opinie)

Początek końca - cięzki bit Miksera , Słoń wchodzi z pierdolnięciem tradycyjnie ;) Czuć niedosyt w bicie gdy śpiewa w refrenie Tomasz Struszczyk (liczyłem na element gitarki jakiejś w sensie "szarpidruta" :P )
ale pozytywny numer bo gościnnie na tracku nie jest raper :) 9+/10
Intro (*** idiotów) - audycja "czarne słońce" :)  na myśl juz przyszedł mi track RY23 , Słoń się nie patyczkuje jak zawsze :D 10/10
Niech płoną - "gdybył bym niemy , słabych mc's jechałbym na migi" Słoń klasycznie jedzie na pełnej , gościnnie Sheller ale ledwo go słychać i nie ma go na trackliscie ale i tak 10/10
Czarne słońce - nawiązanie do "Dzieci Ognia" tak jakby, Mikser rozpierdolił bitem , religia + terroryzm :) , szkoda ze wyrzucili "Dzieci Ognia" z tracklisty , uzupełniał by ten track z Czarnym Słońcem 10/10
Pająk ft. Pih,DJ Taek - tutaj sie przeraziłem z lekka słuchając tego :P , liczyłem na to ze tekstowo nawiążą do arachnofobii :P , jakość wokalu Piha jest lekko gorsza niż Słonia ale dobrze sie zgrali na jednym tracku (pierwszy raz i mysle ze nie ostatni :) )   troche cichy scratch tego wariata Taeka ale i tak jest nastrój grozy propsy dla Miksera , końcówka miażdzy !!! :D "wurst von Liechtenstein" "Anus-Pudding" konkret *** !! :D   10/10
Problem - "baunsujący" bicik Miksera , nudzi mnie słuchanie kawałków o hejterach najniżej ocenie ten kawałek 7/10
Bajters ft. Shellerini , Koni , DJ Decks - fajna wejściówka Miksera :) i ten bełkot :D , Sheller normalnie jak na WSRH przystało dobrze nawinął , Słoń ma fajne podbicia ;) , Koni tekstowo dobrze , Decks dał średnie scratche - typowy kawałek niczym sie nie wyróżniający 9/10
Love Forever - mój faworyt *** !!! harlekin jakiego sie spodziewałem :D przejebany storytelling i nekrofilia wpleciona w tekst :P , Mikser zagrał łagodnie tak "harlekinowo" też dla bitu czekałem na ten numer :) zajebista kompozycja 10/10
WCM2 ft. Kajman - kontynuacja WCM z Chorych Melodii , od razu mówie ze 2x lepsza niż część pierwsza :) , Kajman czasem wypada z bitu ale Słoń dobrze zrobił że go zaprosił , lajtowa muzyczka Miksera ;) 9+/10
TV ft. Mrokas - nawiązanie raczej do "Marszu Robotów" z Bublem , szczera prawda w tekscie Słonia , liczyłem na zwrotę Mrokasa , ale refren dobry , haha i końcówka znowu rozpierdala "marynowanie embriona" :D 10/10
Chory HH ft. DJ Show - Scratche na początku udowadniają ze dobry kawałeczek sie szykuje , "wchodze nago do kościoła krzycząc chwalmy pana" :) , po refrenie widać ze to bedzie koncertowy kawałek , bit idealny dla mnie !! 10/10
Syfilis - 3 bajeczki hehe :P przejebany ciężki bit i prawdziwa patola w tekstach Słonia ! uznam to za drugi mój faworyt !!! i całkiem popierdolony refren :) ryje beret !! psychodelia pełną gębą 10/10
Spłonka ft. Pyskaty , Młody M - no tutaj uslyszalem brzmienie gitarowe , chciałbym ten element w numerze z Tomkiem Struszczykiem , Pyskaty nie pasuje do horrorcoru ;/ Młody M to samo ;/ niech robią swoje rapy ;/
w refrenie slychac podobienstwo do kawałka " Jajo ft. Słoń - Swoją Drogą " Bardzo średni kawałek , dla bitu dam ocene wyżej niz "Problem" 8/10
Czerń - pianinko na początku , mroczny bit od Miksera , Słoń jedzie z horrorem już jak zawsze na pełnej kurwie . 9/10
Od zmierzchu do świtu ft. DJ Simo - przejebana muzyka Miksera , pancze Słonia idealne do tego kawałka :) , kolejny koncertowy kawałek napewno , "chcę zobaczyć cycki" :) uznam ten kawałek na trzeci mój faworyt :) 10/10
Piekło ft. 3W , Fabuła,DJ Simo - mrocznie sie zaczyna , dobre wejście Porka z 3W , bragga nieco mi nie pasuje do horroru ale da sie słuchać , to samo Nullo , Szad na spokojnie najlepiej pojechał moim zdaniem z 3W  , dobre scratche Sima ,
     Ede z Fabuły nawija zawsze tak samo jak na swoich produkcjach , Bezczel braggą tu średnio wypada , spodobały mi sie podbicia :) , Poszwixxx spodobał mi sie juz na promomixie :) , Słoń dobrze jedzie :)  brakuje troche do faworyta mojego ale najwyzej ocenie :P 10/10
Szczerze ft. DJ Show - słysząc to pierwszy raz to usłyszałem jakby życiówke Słonia i kilka dobrych przesłań , odstąpił od horroru na troche , piękny bit Miksera , scratche nie pasują nieco te "Welcome to hell" ale w koncu do Demonologia :)   10/10
Bonus (nie ma go w trackliscie ale to tez opisze ) - sprostowanie na poprzedni kawałek :) Słoń to rzeczywiscie pojebus :D "poka cyce ty kurwo" :D , czyzby to tez był koncertowy kawałek :D albo raczej melanzowy xD i zajebista puenta albumu :D 10/10

nie czepiac sie tego co napisalem ;p, mimo ze sie powtarzam i sa bledy bo pisalem na szybko ;p , kazdy ma prawo do swojego zdania :)

Płyta roku bez kitu !  big up'

Ostatnio edytowany przez Maniura (2010-09-24 21:13:31)

Offline

 

#2 2010-10-01 15:08:50

Demon

Weteran

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 591
WWW

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU PŁYTA ROKU

Offline

 

#3 2010-10-01 16:51:58

 pj

Użytkownik

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 48

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

jak dla mnie album to mega-pozytywny rozpierdol, ale czy zasługuje na miano płyty roku, to się jeszcze okaże. w końcu trochę czasu pozostało.
Szczerze - numer płyty!

Ostatnio edytowany przez pj (2010-10-01 16:52:42)


Nie widzę tu poziomu, a wzrok mam dobry.

Offline

 

#4 2010-10-21 13:27:43

robson

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 218
WWW

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

Demon napisał:

PŁYTA ROKU

upne.

Offline

 

#5 2010-10-21 16:37:33

 Giętas

Forumowy Wyjadacz

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 440

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

obadałem te płyte i musze przyznać że kuurewsko mi sie podoba nie spodziewałem sie że Słoniu jest  w stanie zrobić taką Masakre chore melodie do mnie nie przemawiały ale Demonologia to jest to dla mnie najlepszy numer to  Początek Konca
również spodobało mi sie to że w kawałku szczerze i to jest chyba najlepszy numer bo pokazał sie z innej strony 1  usłyszałem ze strony słonia troche przekazu ;] do pierolniecia dołożył przekaz i teraz z czystym sumieniem można powidzieć że płyta jest Kozacka i również nie sądze żeby ktoś miał wydać lepszą płyte

"wszystkie bitwy świata to był dopiero przedsmak"

Ostatnio edytowany przez Giętas (2010-10-21 16:40:08)


"jeżeli ktoś zbłądził w życiu to nie z powodu wersów
tylko przez własną głupote która podpowiada Sercu!!!"

Offline

 

#6 2010-10-27 00:17:16

 Kondzioł Joker

Użytkownik

Skąd: Gotham City
Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 30

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

"Szczerze" numer 1 płyty

Offline

 

#7 2010-10-27 07:30:36

Ania4K

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 230

Re: Słoń / Mikser - DEM6N6L6GIA

Kondzioł Joker napisał:

"Szczerze" numer 1 płyty

podbijam.


"Oni piszą do bitu, ja piszę do Ciebie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora