#1 2009-02-18 13:47:05

robson

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 218
WWW

Dlaczego gimbusy kultywuja 2paca?

No wlasnie, dlaczego?
Przeciez na rynku jak i w podziemiach USA mozna znalesc o wiele, wiele wiecej dobrego rapu, ktory przebija 2Paca o stokroc...
Czy dobry rap US konczy sie na zwrotce 2Paca?? ;/
Kurde, kolejny stereotyp, tym bardziej upowszecyhniony w naszym kraju, moze dlatego ze mlodym nie chce sie uczyc angielskiego, a chca byc G, itd...

Offline

 

#2 2009-02-18 17:36:13

Nostradamus

Admin

3202207
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 816

Re: Dlaczego gimbusy kultywuja 2paca?

Dlaczego? hmm dobre pytanie. Na pewno jednym z powodow jest malutka wiedza na temat rapu, po drugie kolezanka slucha 2Paca to ja tez. Polskie nastolatki czasami sa naprawde przyjebane. Oczywiscie nie twierdze ze 2Pac byl/jest slaby, wrecz przeciwnie.


http://img262.imageshack.us/img262/4199/syggm3.jpg

Offline

 

#3 2009-02-18 18:03:57

SokolWNW

Świerzak

827502
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 7

Re: Dlaczego gimbusy kultywuja 2paca?



Obejrzyj to . . .  Się dowiesz
oczywiście wszystkie części

Offline

 

#4 2009-02-18 21:24:46

robson

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 218
WWW

Re: Dlaczego gimbusy kultywuja 2paca?

Ziomek- ja to znam, znam to z ksiazek, reportarzy, znam to w *** czasu, jaralem sie nim rowniez, 2Pac byl O.G. respektuje to, ale nie twierdze ze byl najlepszym raperem. To ze gosciu tworzyl zamieszanie, wkrecal jakies anegdoty, ktore sie sprawdzily nie usprawiedliwiaja go najlepszym raperem.
Posluchaj sobie C-Murdel'a, Twisted BLacka, Z-Ro, Pimp C. Ci goscie rowniez przesiedzieli w *** czasu w wiezieniach.
C-Murdel- siedzial za leb, Twisted odsiaduje dozywocie...
Wielu by wymieniac, Ci goscie robia w *** kozackie ***, szanuje ich bardzo, nie zamykam sie w kregu TUPAKOMANI.

Offline

 

#5 2009-02-19 00:48:55

 Płetwal

Stały Bywalec

Skąd: Poznań/Minogrady
Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 205

Re: Dlaczego gimbusy kultywuja 2paca?

najśmieszniejsze w 2Pacomanii jest to ze conajmniej polowa fanów 2Paca nie wie kim byl Biggie Smalls aka Notorious B.I.G., byc moze film o Notoriousie przyczyni sie w koncu do przypomnienia o nim w naszym kraju bo w USA Biggie jest legenda na wschodnim wybrzezu taka sama jak 2Pac na westsidzie. wielu nie zna lub zapomina przy tym o wielu innych zmarlych postaciac jak Big L., Big Pun, Jam Master Jay, Scott La Rock czy dosc niedawno zmarlym Ol' Dirty Bastard. w pewnych kregach wyjadaczy jest tez oczywiscie kult J Dilli, ale mowimy tu raczej o koneserach. czasem trzeba poszukac dalej niz na Vivie czy MTV zeby znalezc dobry rap, a to ze ktos nie zna angielskiego nie jest zadnym usprawiedliwieniem. ja znam kilka zdan po francusku a slucham francuskiego rapu bo mi sie podoba.


www.mintaj.blogspot.com - mój blog o rapie i nie tylko
www.myspace.com/mintaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora