#1 2010-06-06 21:07:22

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Sicksider Prezentuje: Remedy

Dzisiaj przesłuchiwałem sobie jedną ze starych płyt nazwanej Wu Tang Killa Bees - The Swarm Vol. 1 z 1998 roku i natrafiłem całkiem przypadkiem na bardzointrygującego gracza, który jest luźno powiązany z Wu. Zwie się on Remedy i na owej płycie miał piosenkę zatytułowaną "Never Again". Chciałbym Wam wszystkim przybliżyć jego sylwetkę, gdyż sądzę, że może to być ciekawa postać. Pozwoliłem sobie przetłumaczyć informacje o nim zawarte na jego Myspace.

Remedy jest niezależnym artystą, producentem oraz właścicielem wytwórni. Jego najbardziej znaną piosenką jest "Never Again", piosenka poświęcona Holocaustowi, która stała się międzynarodowym hymnem.

Remedy wydał dwa solowe albumy: The Genuine Article oraz Code: Red. Pojawił się na platynowym albumie "Wu Tang Killa Beest: The Swarm", jak też na innych albumach i składankach. Ostatnia płyta Capadonny, zatytułowana The Struggle, została wydana w wytwórni Remedy'ego, Code Red Ent.

Obecnie Remedy pracuje nad albumem z Killah Priest zatytułowanym Holy of Holies. Na albumie pojawi się kilku gości specjalnych i będzie to czysty hip hop jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliście. Remedy kończy także inny album zatytułowany Remedy Presents: New York to Israel Vol. 1. Album ten nagrywany był

głównie w Izraelu i pojawi się na nich kilku czołowych artystów z Izraela. Nie wspominając o tym, że remedy obecnie pracuje również nad albumem pt. The Secret Weapon.

Przez ostatnie trzy lata Remedy stale współpracuje ze stacją ESPN. Pojawił się w następujących programach: NFL Primetime-Superbowl 40, March Madness-Bracketology, NBA Coast to Coast, SportsCenter, X-Games, specjalnym programie z okazji 25-lecia ESPN, NBA Playoffs, NBA Shoot-a-round, NFL Sunday Countdown itd. Ponad 50 instrumentali zostało ujętych w różnych programach jak też i na stacji ABC Sports.

Remedy współpracuje i jest popierany przez wiele organizacji na całym świecie. Jego niezwykły program RemedyIsrael objechał już prawie cały świat i cały czas to robi. Był w wielu kampusach akademickich, szkołach średnich, na specjalnych eventach. Wszystko było wielkim sukcesem.

Remedy jest dobrze znanym reprezentantem społeczności Żydowskiej i znanym orędownikiem Judaizmu i Izraela.

Remedy stale reprezentuje prawdziwy hip hop i prawdę. Korporacje w Ameryce zatruły hip hop i zkomercjalizowały go. Muzyka prosto z serca nie znaczy nic, a wszechwładny dolar zawładnął wszystkim. Złota Era już dawno minęła. Teraz w rękach Hip Hopowych purystów jest to, by muzyka nadal żyła i by ocalić Hip Hop.

Remedy występował w Anglii, Francji, Polsce, Rosji, Austrii, Niemczech, Izraelu, Kanadzie itd., jak też we wszystkich 50 stanach w USA. Można go było wielokrotnie usłyszeć z wieloma najlepszymi obecnie arystami hip hopowymi.

Podsumuję jego dewizą:

"Remedy isn't just a name. It's a way of thinking, a way of life, the solution"

("Remedy to nie tylko imię. To sposób myślenia, sposób życia, rozwiązanie.")

Zapraszam na jego Myspace: www.myspace.com/remedyross


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

#2 2010-06-07 00:13:51

b-boy Aistur

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 773
WWW

Re: Sicksider Prezentuje: Remedy

Dobry typ, podoba mi sie jego rap, bo nawija wlasnie o prawdzie, "never again" naprawde dobry kawalek

Offline

 

#3 2010-06-07 09:37:07

Sicksider

Stały Bywalec

2890086
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 237

Re: Sicksider Prezentuje: Remedy

Dodam jeszcze, że z deczka się zdziwiłem że koleś jest biały bo najpierw usłyszałem track a potem się wbiłem na jego MS, byłem kurcze przekonany że to czarny

Jako ciekawostkę dodam jeszcze że ponoć był to pierwszy biały raper przyjęty do szeroko pojętego Wu-Affiliates, czyli ogromnej grupy ludzi powiązanych w jakikolwiek sposób z Wu Tan Clan


www.myspace.com/madcrcrew
Chcesz bit? Podbij, może coś dla Ciebie znajdę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora